Become a Star - taneční soutěž

 

 

HLADÁME NOVÉ HVĚZDY!!!

Máte taneční školu, taneční pár nebo taneční skupinu svých studentů? Nebo prostě máte chuť předvést, co umíte?

Je čas ukázat se na mezinárodní taneční scéně!

Chceme promovat nové talenty. Můžete si vyzkoušet atmosféru scény, být ve světlech reflektorů a pocítit nezapomenutelné emoce. Salsa Live původně vznikla jako neutrální místo, kde každý může předvést to co umí, bez ohledu na taneční schopnosti. Během speciálního pátečního programu porota složena z instruktorů festivalu vybere vítěze dvou kategorií.

Soutěž Become je určena především pro amatérské tanečníky avšak součásti páru či taneční skupiny může být trenér nebo osoba vyučují.

Co můžete získat?

Vitězi vystoupí na sobotním gala večeru bok po boku s hvězdami festivalu. Všichni účastnici BECOME A STAR obdrží 50% slevu na Full Pass z aktuální ceny. Každý účastník (pár nebo skupina) bude mít svoji prezentaci na internetových stránkách Salsa Live vedle hvězd festivalu. Čekají na Vás také zajímavé ceny od sponzorů festivalu.

Hodnotit se bude ve dvou kategoriích

  • Páry (čas vystoupení max. do 3 min)
  • Skupiny (čas vystoupení max. do 3,5 min maximální počet osob ve skupině je 8)

  Tanec: salsa, bachata, kizomba, semba.

  Vystoupení budou hodnocené z úhlu pohledu techniky, choreografie a celkového dojmu. Neotálejte s přihlášením, počet účastníků je s ohledem na celkový časový program limitovaný na 7 skupin/párů v každé kategorii.

  Přihlášky posílejte na adresu: info@salsalive.eu.

  Přihlášky přijímáme do 31.března 2018 anebo až do vyčerpaní limitu míst pro danou kategorii.