Hotel SST2017

Hotel *** Resort & Conference

Agioi Apostoloi, Attyka, Riviera Ateńska, Grecja

 

 Účastníkům Summer Salsa Trip 2017 davamé k výlučnému využiti moderní a bohatě vybavený Hotel *** Dolphin Resort & Conference, který se nachází v klidném městečku Agioi Apostoloi pouhých 150 metrů od oblázkové pláže, od centra města cca 1,8 km. Oběkt nabízí lázně, venkovní a krytý bazén, střešní restaurace, zahrada s voňavými rostlinami, fitness místnost, obchod na místě, půjčovnu automobilů, a bar u bazénu s nabídkou občerstvení a koktejlů.

.

.

Pokoje v hotelu Dolphin Resort & Conference *** jsou pohodlně a vkusně zařízené. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Středisko Delfin má konferenční prostory až pro 300 osob. Parkování před hotelem nestřežené – zdarma.

V docházkové vzdálenosti je pravoslavný klášter Proměnění Ježíše Krista (Metamorphosis Sotíros) a klášter Szymona Słupnika. Z mezinárodního letiště Ateny – Eleftherios Venizelos do střediska Dolphin Resort & Conference je 58 km.

Pokoje dvoulůžkové

Dvoulůžkové pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny Wi-Fi, klimatizaci, mini barem, TV se satelitním příjmem, trezorem, telefonem, balkonem a koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů a WC).

.

.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. (HB)

Snídaně a večeře jsou podávány v restauraci umístěné na střešní zahradě, která se specializuje na středomořskou a mezinárodní kuchyni.

 

Region a město

Cestování do Řecka to fascinující dobrodružství pro tělo i ducha, toto setkání s bohatým světem starověku, ze kterého pochází celoá evropská kultura. Formovaná v balkánské kotlině  Hellada je místo, kde dal dotýkají se a pronikají tradice Východu a Západu.

Duchové olympských bohů koexistují se svatými pravoslavné církve, byzantské pevnosti jsou vztyčené vedle kamenných mešit a samém srdci přímořského střediska nadále je možné najit  místa, kde je příroda nedotčená.

.

.

Agioi Apostoloi – městečko ležící v regionu Attyki, v blízkosti zálivu Eubej, cca 50 km severně od Atén, 18 km od hlavní silnice mezi Athény a severním Řeckem. Podél písčité – oblázkové pláži táhne se pobřežní promenáda s dobře rozvinutou turistickou infrastrukturou – není tam žádný nedostatek taveren, klubů a restaurací které nabízí čerstvě ulovené a hutné plody moře. Mořské dno klesá zde postupně a hladce, což způsobuje, že zde cítí se skvěle plavci s různou úrovní dovedností. Typické řecké městečko známé dobrým turistickým zázemím Agioi

.